EMEISTARS.lv - sākums

LAT | RUS

Ievietot darbu Reģistrēties meistar Darbības principi Padomi Par emeistars.lv
   
 

Emeistars meklē tieši Tevi - sadarbības partneri. Ja esi kvalificēts meistars, sava amata profesionālis ar pieredzi un apmierinātiem klientiem, lepojies ar savu darbu, tad mēs labprāt ar Tevi sadarbosimies! Reģistrējies šodien un Tu saņemsi tieši Tev interesējošus darba piedāvājumus. Sevis atpazīstamības veicināšanai un klientu loka paplašināšanai nav nepieciešami lieli ieguldījumi, tāpēc netērē savus līdzekļus velti – veido savu profilu Emeistars.lv, portālā, kur darba piedāvājumi gaida tieši Tevi!

Šeit ar Emeistars.lv Tu atradīsi darbu! Emeistars.lv ir Tavs elektroniskais sadarbības partneris – ideāla vieta, kur Tevi interesējošie darba piedāvājumi tiešsaistē tiks izsūtīti uz Tavu e-pastu. Ja šobrīd Tev nav darba vai Tu vēlētos, lai darba būtu vairāk, sadarbībā ar Emeistars.lv Tavs klientu un veicamo darbu skaits pieaugs.

Tavi ieguvumi:

  • darbi, kuri atbilst Tavai specializācijai, tiek sūtīti tieši uz Tavu e-pastu, un Tu velti netērē laiku. Tev ir iespēja efektīvāk veikt savu darbu un vairāk laika veltīt kvalitatīvai atpūtai!
  • Tev ir iespēja konkurēt ar citiem meistariem un firmām gan piedāvātās kvalitātes, gan cenu ziņā!
  • Tev ir iespēja izveidot savu profilu ar plašu informāciju un attēliem, lai Emeistars.lv lietotājiem – Taviem nākamajiem klientiem būtu plašāks priekšstats par Tevi un Tevis veiktajiem darbiem!

Uzņēmumiem un individuāliem meistariem reģistrēties šeit!

  PAPILDINFORMĀCIJA

  Ja tev ir jebkādi jautājumi, raksti vai zvani Emeistars.lv - info@emeistars.lv vai zvani (+371) 2641 6000

 

www.emeistars.lv 2008 © visas tiesības aizsargātas

par Emeistars.lv   |   kontakti   |   jautājumi   |   lapas karte