EMEISTARS.lv - sākums

LAT | RUS

Ievietot darbu Reģistrēties meistar Darbības principi Padomi Par emeistars.lv
Vispārēji ieteikumi     Darba piemēri     Meistaru katalogs    
 
 
Kontaktpersona:
Mārtiņš Spuris
Uzņēmuma nosaukums:
[EML ERRROR] SIA ramex Latvia

Telefons:
28607115; 29357646

Adrese:
Rīga, Ūnijas iela 25-10
E-pasts:
info@ramexlatvia.lv
Pasta indekss:
LV-1035
Mājas lapa:
www.ramexlatvia.lv
Reitings:

  Uzņēmuma SIA „ramex Latvia” galvenais uzdevums ir mazināt pircēja pūles, veicot pirkumu vai pasūtījumu, kā arī nodrošināt aptverošu, detalizētu un patiesu informāciju par preci, atvieglojot klienta izvēli.

Mēs orientējamies uz mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību, piedāvājot augstu kvalitāti un labas cenas. SIA „ramex Latvia” spēj ne tikai piedāvāt materiālu tirdzniecību, bet arī santehnikas un apkures sistēmu uzstādīšanu, montāžu, kā arī dažādus celtniecības darbus.
Paralēli tirdzniecībai un būvniecībai SIA „ramex Latvia” cenšas realizēt savu ieceri par interneta veikalu, kas tieši specializējas santehnikas un apkures sistēmu materiālu tirdzniecībā. Mūsu mērķis ir piedāvāt pārskatāmāku un ērtāku materiālu tirdzniecību, kas atvieglotu pircēja izvēli, pasūtījumu un ietaupītu pircēja laiku. Būs iespējams apskatīt un uzzināt sīkāku aprakstu par precēm, izvēlēties tieši to, ko vēlaties un tūlītēja preces, pasūtījuma noformēšana.
Mūsu piedāvātās produkcijas klāsts ir piemeklēts vadoties no produkta piemērotības mūsu apstākļiem, un tas ir gana plašs, lai jebkurai mājai, tās saimnieka prasībām un dzīves stilam, izveidotu apkures un ūdensapgādes sistēmu.

Mēs ceram, ka spēsim nodrošināt lieliskas cenas, pietiekami plašu preču sortimentu, ērtu materiālu pasūtīšanu un norēķinu sistēmu, kā arī savlaicīgas un precīzas izvēlēto būvmateriālu piegādes visā Latvijas teritorijā.

 

 

 

Atgriezties uz meistaru katalogu.

 

www.emeistars.lv 2008 © visas tiesības aizsargātas

par Emeistars.lv   |   kontakti   |   jautājumi   |   lapas karte