EMEISTARS.lv - sākums

LAT | RUS

Ievietot darbu Reģistrēties meistar Darbības principi Padomi Par emeistars.lv
Vispārēji ieteikumi     Darba piemēri     Meistaru katalogs    
 
 
Kontaktpersona:
Gatis Bērziņš
Uzņēmuma nosaukums:
SIA \"Uzars Celtniecība\"

Telefons:
26563548

Adrese:
\"Aizupes\" Ozolnieku novads, Jelgavas raj.,
E-pasts:
gatis@uzars.lv
Pasta indekss:
LV - 3018
Mājas lapa:
www.uzars.lv
Reitings:

  Ar celtniecību SIA „Uzars Celtniecība” nodarbojas no 2000. gada. SIA „Uzars Celtniecība” galvenais darbības virziens ir privātmāju būvniecība pēc individuālajiem projektiem konkrētam Pasūtītājam, kā arī sabiedrisko, civilo, rūpniecisko ēku būvniecību un rekonstrukciju, projektu vadīšanu un visa veida būvdarbu, ieskaitot, elektrības, vājstrāvu, ūdensapgādes, kanalizācijas, apkures, vēdināšanas sistēmu montāžas darbu izpildi.

Firmas īpašumā ir būvniecības un speciālo darbu veikšanai nepieciešamie instrumenti, visa mazā un lielā mehanizācija. Līdz 90 procentiem darbu būvfirma veic pašu spēkiem, pieaicinot apakšuzņēmējus tikai atsevišķu darbu veikšanai.

SIA „Uzars Celtniecība” sevi ir pierādījusi, kā perspektīva, strauji augoša celtniecības kompānija Latvijas tirgū, tās vadošie darbinieki ir ar lielu pieredzi privātmāju, sabiedrisko, civilo, rūpniecības ēku, būvniecības ( divi attīstīti privātmāju ciemati: „Bulduri” 65 privātmājas un „Ezera ielas privātmāju apbūve” 32 privātmājas, daudzdzīvokļu dzīvojamā māja „Iecavkrasti”, vairāk nekā 150 privātmājas, valsts un pašvaldību pasūtījumi sākot no 120 m2 līdz 18000 m2 ) un vairāk nekā septiņu gadu ilgu darba stāžu šajā darbības virzienā.

Firmā strādā augstas kvalifikācijas namdari, galdnieki, mūrnieki, betonētāji, apmetēji, krāsotāji, flīzētāji, sanitārtehniķi un būvelektriķi. Strādnieki tiek apmācīti strādāt ar jaunākajām celtniecības tehnoloģijām un materiāliem, kas nodrošina mūsdienu prasībām atbilstošu, augstu darbu izpildīšanas kvalitāti.

Kā svarīgāko mēs uzskatām, maksimāli plašāka pakalpojumu klāsta sniegšanu saviem Pasūtītājiem, lai gala rezultātā Pasūtītājs iegūtu savā īpašumā skaistu, komfortablu, modernu un ekspluatācijā ekonomisku privātmāju, vai sabiedrisko, civilo un rūpniecisko būvi.

Septiņi iemesli, lai par būvētāju izvēlētos SIA „Uzars Celtniecība”
1. Atzinums un novērtējums, kas iegūts ilgstošā un sekmīgā sadarbībā ar privātajiem un valsts pasūtītājiem, kā arī sadarbības partneriem un apakšuzņēmējiem.
2. Jaunāko tehnoloģiju un metožu pielietojums.
3. Augsta kvalitāte izpildījumā un darbu izpilde nolīgtajos termiņos.
4. Augsta atbildība sajūta pret uzticētajiem būvdarbiem.
5. Labi izveidota kontroles sistēma būvdarbu veikšanas procesā.
6. Konsultācijas projekta attīstības gaitā, tehnoloģisko risinājumu un būvmateriālu izvēlē.
7. Atvērta komunikācija, minimums birokrātijas attiecībās ar pasūtītāju.

 

 

 

Atgriezties uz meistaru katalogu.

 

www.emeistars.lv 2008 © visas tiesības aizsargātas

par Emeistars.lv   |   kontakti   |   jautājumi   |   lapas karte