EMEISTARS.lv - sākums

LAT | RUS

Ievietot darbu Reģistrēties meistar Darbības principi Padomi Par emeistars.lv
Vispārēji ieteikumi     Darba piemēri     Meistaru katalogs    
 
 
Kontaktpersona:
Edgars Strolis
Uzņēmuma nosaukums:
[EML ERROR] Fine Talot balti

Telefons:
+37128881044

Adrese:
Krišjāņa Valdemāra 159-1, Rīga
E-pasts:
info@buve.lv
Pasta indekss:
LV-1013
Mājas lapa:
www.buve.lv
Reitings:

  Vēsture.
Uzņēmuma pirmie soļi ir meklējami 1983. gadā kad tika uzsākta darbība šajā nozarē.

Piedāvātā produkcija.
Šodien FINE-TALOT OY piedāvā saviem klientiem vairāk kā 100 dzīvojamo māju projektus. Tiek piedāvātas vairākas izgatavošanas tehnoloģijas: līmētā koka guļbūves, koka karkasu ēkas, siltinātās koka karkasa ēkas un ēku ārējās apdares produkts Thermolog. Visi projekti, pēc klienta vēlmēm - tiek komplektēti ar izteikti kvalitatīviem logiem un durvīm.
FINE-TALOT OY dzīvojamās koka karkasu ēkas izceļas ar savu augsto siltuma noturības koeficentu, kas ir piemērots Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

Piedāvāto ēku komplektācijas veidi tiek piedāvāti vadoties pēc klientu prasībām un iespējām. Jūs varat saņemt jau pilnībā nokomplektētu ēku, kurā Jūs jau varat sākt dzīvot, jeb daļēji komplektētu ēku, kuru jau pēc saviem uzskatiet varat komplektēt ar vietējiem materiāliem uzstādīšanas procesā. Visa produkcija atbilst Eiropas savienības skaņas un siltuma izolācijas prasībām. Galvenās FINE-TALOT OY māju priekšrocības ir to pārdomātie (dzīvē pārbaudītie) plānojumi, siltuma noturība, augstā pielietoto materiālu kvalitāte un garantija. - šajā gadījumā Kvalitāte nav tukši vārdi !
Mūs uzņēmums bez ēku rūpnieciskās izgatavošanas nodrošina arī pilnu būvniecības ciklu izpildi (apkures, kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmas, telpu ārējā un iekšējā apdare, jumtu segumi, u.c.) Sīkāku informāciju varat iegūt mūsu mājas lapās: www.buve.lv un www.apkure.lv

 

 

 

Atgriezties uz meistaru katalogu.

 

www.emeistars.lv 2008 © visas tiesības aizsargātas

par Emeistars.lv   |   kontakti   |   jautājumi   |   lapas karte