EMEISTARS.lv - sākums

LAT | RUS

Ievietot darbu Reģistrēties meistar Darbības principi Padomi Par emeistars.lv
Vispārēji ieteikumi    Darba piemēri    Meistaru katalogs    
 

Dzīve ir krāsaina kopā ar Eskaro!

Tā kā nav divu vienādu cilvēku, nevar būt arī vienas vienīgas universālas krāsas, kas patiktu vai būtu piemērota ikvienam. Krāsas izvēle atkarīga no telpas izmantojuma un to raksturojošiem parametriem, no celtniecības materiāliem, apgaismojuma un daudz kā cita. Taču tā ir tikai jautājuma tehniskā puse. Daudz lielākā mērā krāsu izvēli ietekmē cilvēka garastavoklis – cilvēka, kas veido savu pasauli istabā, dzīvoklī vai mājā, kurā dzīvo.

Radot jaunas krāsas, SIA „Eskaro Latvija” uzdevums ir piedāvāt Jums maksimāli ērtu un patīkamu, Jūsu vajadzībām atbilstošas krāsas izvēles procesu. Noturīgas augstas kvalitātes līmenis apvienojumā ar moderno Eiropas Savienības prasībām atbilstošu tehnoloģiju izmantojumu neliks Jums šaubīties par rezultātu, bet veltīt laiku sava radošā potenciāla izmantošanai.

Fantāzijas un idejas par to, kā dabasskatu, kas redzams pa Jūsu istabas logiem, iekļaut savas mājas interjerā, vērš domas par remontu patīkamā nodarbē. Remonts kļūs ne tikai par aizraujošu, bet arī radošu procesu. Izvēloties ESKARO krāsas, Jums atliek vairāk laika, ko veltīt patīkamām nodarbēm un Jūsu dzīves pārveidei.

ESKARO produkcija (celtniecības ķīmija) Eiropā ir pazīstama jau no 1975. gada. Tā ir radīta izpētot Eiropas tirgus celtniecības īpašības un pieprasījumu. Pateicoties ESKARO produkcijas atpazīstamībai, Latvijas lieākajos būvmaterialu veikalos produkcija ir pieejama jau 10. gadus. ESKARO krāsas, pateicoties to labajai kvalitātei, nekaitīgumam uz apkārtejo vidi, kā arī neskaitāmām tonēšanas iespējām, ir lieliska izvēle jebkuram darbam, kas saistīts ar krāsošanu.

Eskaro krāsas
spied uz bildes lai palielinātu

Eskaro krāsas
spied uz bildes lai palielinātu

Krāsas tiek ražotas dažādu virsmu krāsošanai (skatīt detalizētāk pielikumā pa labi), jo svarīgākais ir nodrošināt krāsas un virsmas savienotību. Krāsas var būt paredzetas sienām un griestiem, grīdam, galdniecības izstrādājumiem (logiem, durvīm, iebūvētajām mēbelēm u.c.), kokam, minerālas izcelsmes materiālu fasādēm, tapetēm, metālam, radiatoriem utt. Izmantojot šādas specializētas krāsas, var sasniegt vislabākos rezultātus, jo šīm krāsām ir pastiprinātas, izteiktas īpašības, kas nepieciešamas tieši konkrētajām virsmām. Piemēram, grīdas krāsai jāpiemīt paaugstinātai nodilumizturībai, kas savukārt nav nepieciešama griestiem paredzētajām krāsām. Radiatoru krāsa nedrīkst mainīt toni siltuma ietekmē, savukārt minerālas izcelsmes materiālu fasādēm paredzētajām krāsām jabūt izturīgām pret atmosfēras nokrišķu iedarbību utt.

ESKARO ražotajām krāsām un lakām ir ļoti liela daudzveidība, un tās paredzētas dažādiem ekspluatācijas apstākļiem. Galvenās krāsu īpašības ir norādītas uz iepakojuma etiķetes ar piktogrammām, un pēc tam var uzzināt krāsu lietošanas sfēru, spīdīguma pakāpi, tonēšanu, krāsas uzklāšanas paņēmienu, patēriņu, žūšanas laiku, šķīdinātāju, derīguma termiņu, kā arī izgatavošanas datumu un partijas nummuru.

ESKARO krāsu produkcijā ietilpst:

  • Interjera krāsas – uz ūdens bāzes (krāsas sienām, griestiem, grīdai, kokam, radiatoriem, logiem, mitrumizturīgas un dekoratīvās krāsas)
  • Fasādes krāsas – uz ūdens un šķīdinātāja bāzes (akrila, lateksa, alkīda krāsas)
  • Alkīda krāsas – uz šķīdinātaja bāzes (krāsas iekšdarbiem, ārdarbiem, metālam, kokam, betonam, radiatoriem)
  • Lakas – uz ūdens un šķīdinātaja bāzes (matētas, pusmatētas, spīdīgas; mitrumizturīgas, nodilumizturīgas, pirts lakas; lakas parketam, betonam, kokam; iekšdarbiem un ārdarbiem)
  • Gruntis (iekšdarbiem, ārdarbiem; mitrumizolatori, nostiprinošās gruntis, kā arī līdzekļi pret pelējumu)
  • Kokses aisardzības līdzekļi – (aizsargā koksnes struktūru no pūšanas, pelēšanas, UV stariem un zilēšanas)
    Līmes – (kokam, papīram, kartonam, porcelānam, ādai, tapetēm, siltināšanas materiāliem, putoplasta plāksnēm)
  • Špakteles (iekšdarbiem, ārdarbiem, fasādei, mitrumizturīgas)

Ozolu iela 28,
Jaunmārupe, Mārupes pag.
Rīgas raj. LV- 2166

eskaro@apollo.lv
www.eskaro.com

tālr. +3717703038
fax. +3717702487

Lai veicas!  
Emeistars.lv  

 

www.emeistars.lv 2008 © visas tiesības aizsargātas

par Emeistars.lv   |   kontakti   |   jautājumi   |   lapas karte