EMEISTARS.lv - sākums

LAT | RUS

Ievietot darbu Reģistrēties meistar Darbības principi Padomi Par emeistars.lv
Par emeistars.lv     Kontakti     Jaunumi     Partneri     Reklāma     Palīdzība   
 

Biežāk uzdotie jautājumi

Ja Tev ir kāds jautājums, uz kuru zemāk nav sniegta atbilde, lūdzu aizpildi kontakformu vai raksti uz info@emeistars.lv

-Kāpēc es nevaru pieslēgties sistēmai?
Tev ir jābūt reģistrētam lietotājam, lai pieslēgtos sistēmai. Reģistrācijas procesa beigās Tev tika aizsūtīta e-pasta vēstule uz Tevis norādīto e-pasta adresi ar pieejas informāciju (lietotāja vārdu un paroli). Lūdzu pārbaudi savu e-pasta pasta kastīti!
Atgriezies www.emeistars.lv un ievadi savu e-pasta adresi un paroli norādītājā lauciņā augšējā labajā lapas stūrī.
Tev ir jāievada aktivizēšanas kods lai Tu varētu sākt lietot emeistars.lv pakalpojumus, seko saitei aktivizēšanas kods >>

-Esmu aizmirsis paroli, ko darīt?
Ja esi aizmirsis savu pieejas kodu jeb paroli, vari spiest uz „Aizmirsi paroli?” un seko tur norādītajām instrukcijām.

-Vai man ir jāmaksā par meistara meklēšanu?
Emeistars.lv ir bezmaksas pakalpojums kas tiek sniegts visiem darba izpildītāju meklētājiem, neskatoties, neatkarīgi no darba apjoma vai meklēšanas biežuma.

-Kā man slēgt savu iesniegto darba uzdevumu?
Pēc darba uzdevuma ievadīšanas Tev ir iespēja slēgt šo uzdevumu pieslēdzoties savam profilam ar savu e-pasta adresi un paroli -tur Tu izvēlies konkrēto darbu, spied uz „Temats un nomaini statusu uz „Slēgts”.

-Kāda veida darbiem es varu šeit meklēt meistaru?
Ir četras pamatkategorijas -iekšdarbi, ārdarbi, projekti un arhitekti/konsultanti.

Ja padomā mājas remonts, tad skaties pie kategorijas „Iekšdarbi”. Šajā kategorijā ir meistari, kuru darba specifika ir saistīta ar: Dzīvojamās telpas, Virtuve, Vannas istaba, Priekštelpa, Interjers, Apmešana, krāsošana un tapešu līmēšana, Flīzēšana, Grīdas segumi, Santehnikas darbi, Elektro instalācija (elektrība, gaismas ķermeņi, internets), Galdnieks, Montāža un demontāža, Apkure, ventilēšana un kondicionēšana, Kamīni, skursteņi un krāsnis, Logi, Durvis, Kāpnes, Drošības sistēmas.

Ja padomā kāds apjomīgāks darbs, tad skaties pie kategorijas „Ārdarbi”: Fasādes apdare, Namdaris, Jumts, Sētas, žogi un vārti, Attīrīšanas iekārtas, Komunikācijas, Celiņi, bruģis, Baseini, Dārza dizains.

Ja vēl tikai gatavojies kādam apjomīgam darbam un meklē projektu izpildītāju, arhitektu vai konsultantu, skaties pie kategorijām „Projekti” un „Arhitekti un būvkonsultanti”: Jaunas mājas būvēšana, Mājas rekonstrukcija, renovācija, Dzīvokļa pārbūve, Arhitekti, Inženierkomunikāciju plānošana, Būvkonstrukcijas.

 

 

www.emeistars.lv 2008 © visas tiesības aizsargātas

par Emeistars.lv   |   kontakti   |   jautājumi   |   lapas karte