EMEISTARS.lv - sākums

LAT | RUS

Ievietot darbu Reģistrēties meistar Darbības principi Padomi Par emeistars.lv
Pasūtītājam     Izpildītājam      Kvalitātes kontrole     Lietošanas noteikumi   

 

Darba izpildītājam – meistaram ir tikai viens solis, lai saņemtu desmitiem neatkarīgu darba piedāvājumu! Dodies uz sadaļu meistaru reģistrācija, ievadi savu kontaktinformāciju, norādi darba nozari un kategorijas, kā arī pilsētas un rajonus, kuros darbojies. Tas arī viss!

Tu saņemsi darba piedāvājumus uz savu e-pastu pat nereklamējoties atbilstoši Tevis norādītajiem kritērijiem (darbības nozare, kategorija, pilsēta, rajons).
Pilnveido savu meistara profilu ar attēliem, kuros redzami Tevis paveiktie darbi – parādi sava darba rezultātus!

Emeistars.lv sniedz iespēju sasniegt efektīvus rezultātus bez augstām izmaksām, kas raksturīgas tradicionālajiem reklāmas veidiem.

Kad esi izvēlējies sevi interesējošus darba piedāvājumus no personīgi saņemtajiem ziņojumiem (darba piedāvājumiem) vai no kopējās Emeistars.lv datu bāzes, Tev ir iespēja sazināties ar pasūtītāju un vienoties par tikšanos, lai klātienē pārrunātu veicamo darbu, darba veikšanas gaitu.

Atceries, Tu vari ar Emeistars.lv atrast sadarbības partnerus – materiālu piegādātājus, kolēģus. Vienkārši norādi savā profilā, ka esi ieinteresēts šādā sadarbībā!

Pilnveido un papildini savu meistara profilu, jo tieši tas nodrošina Tev iespēju palielināt savu atpazīstamību un klientu skaitu!


www.emeistars.lv 2008 © visas tiesības aizsargātas

par Emeistars.lv   |   kontakti   |   jautājumi   |   lapas karte