EMEISTARS.lv - sākums

LAT | RUS

Ievietot darbu Reģistrēties meistar Darbības principi Padomi Par emeistars.lv
Pasūtītājam     Izpildītājam      Kvalitātes kontrole     Lietošanas noteikumi   

 

Darba pasūtītājam

Tie ir 3 pavisam vienkārši soļi, turklāt Emeistars.lv pakalpojumi ir 100% bezmaksas!
1 – izvēlies darba kategoriju
2 – izveido darba aprakstu
3 – darba izpildītāji ar Tevi sazināsies

Tev nebūs jātērē savs laiks, meklējot īsto darba izpildītāju – viņš pats ar Tevi sazināsies! Mēs, Emeistars.lv, kā pirmie un vienīgie šāda pakalpojuma sniedzēji Latvijā, esam priecīgi Tev sniegt iespēju veikt nepieciešamo darbu ātrāk un efektīvāk!

Dodies uz sadaļu noformēt darbu, izvēlies darba kategoriju, izveido darba aprakstu. Ja neesi reģistrēts lietotājs, aizpildi arī kontaktinformācijas sadaļu. Nākamais solis būs darba izpildītāja izvēle – Tu varēsi izvēlēties kādu no tiem darba izpildītājiem, kas ar Tevi sazināsies un piedāvās savus risinājumus Tavas idejas īstenošanai! Tev atliek izvēlēties un apstiprināt piedāvājumu!

Mūsu veiksmīgās sadarbības pamatā ir abpusēji patiesa informācija, tādēļ Emeistars.lv lūdz ievietot reālus, patiesus darba uzdevumus. Ja esi pārdomājis un Tev nav nepieciešamības pēc ievietotā darba uzdevuma īstenošanas, lūdzam nekavējoties slēgt šo darba uzdevumu no sava profila vai arī sūtīt e-pasta vēstuli uz info@emeistars.lv ar tematu „Slēgt darba uzdevumu, <Tava epasta adrese> un <darba temats> ”.

www.emeistars.lv 2008 © visas tiesības aizsargātas

par Emeistars.lv   |   kontakti   |   jautājumi   |   lapas karte