EMEISTARS.lv - sākums

LAT | RUS

Ievietot darbu Reģistrēties meistar Darbības principi Padomi Par emeistars.lv
Par emeistars.lv     Kontakti     Jaunumi     Partneri     Reklāma     Palīdzība   
 

Māris ar Emeistars.lv portāla starpniecību ir veicis remontu ģimenes mājā Saulkrastos. Sākotnēji bija iecerēts veikt remontu tikai priekštelpā, taču, kad tas bija pabeigts, Māris uzsāka remontu arī citās telpās – tūlīt tiks pabeigts remonts divās dzīvojamajās istabās.

Māris atzīmē, ka līdz šim meistarus meklējis ar sludinājumu starpniecību, lielākoties dažādās internetā esošajās sludinājumu lapās. Bijuši arī tādi meistari, kas ieteikti no draugu un paziņu puses.
Māris ir gados jauns, Rīgā strādājošs un aktīvu atpūtu mīlošs cilvēks, kuram iespēja ietaupīt laiku uz dažādām lietām un procesiem nav mazsvarīga. Tādēļ, uzzinot par portālu Emeistars.lv, Māris nolēma izmēģināt šo jauno iespēju.

«Iegāju portālā, ieraudzīju, cik viss vienkārši... Nolēmu, ka neko taču nezaudēšu, ja ielikšu savu priekštelpas remonta „projektu” kā jaunu pasūtījumu», stāsta Māris. Viņš atzīmē, ka «divu stundu laikā saņēmu trīs zvanus no dažādiem meistariem, kas bija redzējuši manu „projektu” un bija gatavi apskatīt objektu.»

«tās piecas minūtes, ko es „ziedoju”, lai aprakstītu, kādi remontdarbi manā mājā veicami, viennozīmīgi atmaksājās»
Māris saka, ka bijis patīkami pārsteigts par to, cik ātri noritējis meistara atrašanas process. Ja līdz šim viņš bija meklējis meistarus ar sludinājumu un draugu, paziņu ieteikumu starpniecību, pats meistariem zvanījis un centies izskaidrot iecerētā darba apjomu, īstenošanas veidu, izmantojamos materiālus un citas būtiskas nianses, tad ar Emeistars.lv sistēmu šis process bija ātrs, turklāt tika risināts no otras puses – nevis Māris meklēja meistarus, bet meistari atrada viņu. Tieši «ātrs un viegls process» ir tas apzīmējums, ko Māris izmanto Emeistars.lv pakalpojuma raksturošanai.

Tiek izveidots veicamā darba apraksts, norādot pat vissīkākās detaļas (darba specifika, materiāli, telpas kvadratūra, plānotais termiņš un budžets u.c.), kā arī pievienots telpas attēls, lai meistariem radītu precīzāku priekšstatu.

Māris kā strādājošs un savu brīvo laiku augstu vērtējošs cilvēks uzskata, ka «tās piecas minūtes, ko es „ziedoju”, lai aprakstītu, kādi remontdarbi manā mājā veicami, viennozīmīgi atmaksājās.» Saņemot telefona zvanus no vairākiem meistariem, Māris vienojās par tikšanos klātienē, lai parādītu remontējamo priekštelpu un pārrunātu tālāko darba gaitu. Viņš izvēlējās, viņaprāt, atbilstošāko meistaru un priekštelpas remonts varēja sākties.

Kad tika pabeigts priekštelpas remonts, Māris nolēma noskaidrot, ar kādiem izdevumiem būtu jāsaskaras, ja turpinātu veikt remontu pārējā mājas daļā. Atkal tika izveidots darba apraksts Emeistars.lv un saņemti telefona zvani no meistariem. Izvērtējot gan sava laika, gan finansu un citus resursus, Māris nolēma turpināt remontu arī citās mājas telpās, lai gan sākotnēji «tā bija vienkārša interese, jo man taču tā darba aprakstīšana neko nemaksā,» atzīmē Māris.

Emeistars.lv priecājas kopā ar Māri un viņa ģimeni par to, ka īsā laika periodā, ar iepriekš noteiktu budžetu un bez liekas piepūles viņiem izdevies savu mājokli padarīt skaistāku! Novēlam arī Jums īstenot savas idejas tikpat veiksmīgi kā tas izdevās Mārim!

Veiksmīgu sadarbību vēlot - Emeistars.lv

 

Ja arī Jūs vēlaties dalīties ar citiem šī portāla lietotājiem noderīgā informācijā, rakstiet mums:
info @ emeistars.lv

 

www.emeistars.lv 2008 © visas tiesības aizsargātas

par Emeistars.lv   |   kontakti   |   jautājumi   |   lapas karte